Idén is lesz Olympiai döntő a Társasjátékok Ünnepén!

2017-ben ismét, immár hatodik alkalommal útjára indul a Társasjátékos Olympia, melynek országos döntőire hagyományszerűen a Társasjátékok Ünnepén, november 25-26-án kerül sor.

Az Olympia részeként a következő hat versenyszámban mérettetnek meg az ország legjobb társasjátékosai:

• 7 Csoda: Párbaj
  • Cartagena
  • Century – Fűszerút
  • Glüx
  • Kingdomino
  • Vikingdoms

Az egyes játékok részletes olympiai versenyszabályáról, valamint a Társasjátékok Ünnepén a versenyek időbeosztásáról hamarosan több információval is szolgálunk.

A klubok megkezdhetik a selejtezőversenyeket. A versenyzőik kiválasztásának szabályait a klubok szabadon eldönthetik. Az egyes klubok egy versenyszámból az általuk tartott selejtezőverseny nyertesét, valamint nyolc indulónként még egy versenyzőt nevezhetnek. Egy klub egy versenyszámban legfeljebb öt versenyzőt juttathat ki az Olympiára.