Szüneteltetjük a Társasjátékos Olympiai versenyeket!

Kedves Társasjátékosok, kedves Versenyzők!

Bár mindannyian nagyon vártuk az idei Társasjátékos Olympia kezdetét, a jelenlegi járványügyi helyzet miatt a TJO szervezői úgy döntöttek, hogy az Olympiát, az olympiai versenyek szervezését előre nem látható határidőig szünetelteti.

A járvány könnyebb kordában tartása és legyőzése érdekében mindenkinek kerülni kéne az érintkezést kisebb-nagyobb csoportokkal, ezért mi azt javasoljuk, hogy az elkövetkező hónapokban a társasjátékos klubok, egyesületek és kávézók is vegyék szigorúan a korlátozásokat,
és ne szervezzenek TJO selejtező versenyeket, amíg bizonyossá nem válik, hogy a járványt magunk mögött tudhatjuk.

Reménykedjünk benne, hogy a nemrég életbe lépett korlátozások, szigorítások elérik a hatásukat, és a járvány hazánkban kisebb méretben terjed el, illetve lassabban bontakozik ki, és valamikor a nyár folyamán újra tudjuk indítani az olympiai versenyek szervezését.

Addig kívánunk mindenkinek jó egészéget, és sok társasjátékozást – otthon, a szeretteitekkel!

üdvözlettel:
a Nebuló XXI Alapítvány és a TJO szervező bizottsága