Tegyétek magatokat próbára olympiai versenyeken!

Elsőként a május 11-én megrendezett Társasjáték Fiesztán tehetitek magatokat próbára!

A Csokonai Művelődési Házban kerül megrendezésre a 11. Társasjáték Fieszta, ahol nem csak a legjobb gémklubos játékokkal ismerkedhetnek meg a látogatók, de a Compaya, a Delta Vision és az A-Games újdonságaival is.

Ha már eljöttök játszani, mérjétek össze tudásotokat másokéval, és így értékes nyereményekre tehettek szert! Aki részt vesz (és jól szerepel) a helyszínen zajló, 7 Csoda: Párbaj, Azul  vagy az Őrült Lajos király két kastélya között versenyeken, nem csak kedvezményes vásárlásra jogosító kupont nyerhet, de egyszersmind a regisztrált partikkal a Társasjátékos Olympiai pontokat is szerez!

Gyere el a

• 11:00-kor induló 7 Csoda: Párbaj (minimum 4 fő esetén indítjuk)
  • 13:00-kor induló Azul (minimum 4 fő esetén indítjuk)
  • 15:00-kor induló Őrült Lajos két kastélya között (minimum 6 fő esetén indítjuk)

versenyekre, és ha élvezed a játékot, gyűjts később is pontokat az Társasjátékos Olympia selejtezői szakaszában, a Game Relation honlapján!

A Társasjáték Fiesztán lezajló Versenyek első, második és harmadik helyezettjei 30%, 20% ill. 10% százalékos kedvezménykupont nyernek, amit a Gémklub webshopjában használhatnak fel, kiemelten ajánlott termékek vásárlására. (A kupon más kedvezménnyel nem vonható össze, Kiemelten ajánlott játékok vásárlása esetén váltható be.)

Ne feledjétek: ha részt akartok venni a versenyen, minimum negyed órával a verseny kezdete előtt regisztrálnotok kell! (Lehetőség van elő regisztrációra is a Game Relation felületén, azonban ez nem váltja ki a helyszíni regsiztrációt.)

A szervezők a versenykiírás módosításának jogát fenntartják.
A versenyszabályok röviden:

7 Csoda: Párbaj

regisztráció határideje a helyszínen: 10:45
2 fős asztalok
szerezhető pontszámok: 0/1
a három forduló alapján szerzett pontszámok alapján döntő asztalok (1-2. és 3-4. helyért)

Azul

regisztráció határideje a helyszínen: 12:45
2 fős asztalok
szerezhető pontszámok: 0/1

Őrült Lajos király két kastélya között

regisztráció határideje a helyszínen: 14:45
3 fős asztalok
szerezhető pontszámok: 0/1/2

Kiegészítés: ha kevesebb, mint 4 ill. 6 játékos jön össze, a versenyt nem bonyolítjuk le, de az összegyűlt versenyzőknek ajánljuk, hogy játsszanak egymással partikat, így esélyük lehet a később meghirdetésre kerülő Társasjáték Olympiai Bajnokságokba bekerülni!