Idén is lesz Olympiai döntő a Társasjátékok Ünnepén!

2017-ben ismét, immár hatodik alkalommal útjára indul a Társasjátékos Olympia, melynek országos döntőire hagyományszerűen a Társasjátékok Ünnepén, november 25-26-án kerül sor.

Az Olympia részeként a következő hat versenyszámban mérettetnek meg az ország legjobb társasjátékosai:

• 7 Csoda: Párbaj
  • Cartagena
  • Century – Fűszerút
  • Glüx
  • Kingdomino
  • Vikingdoms

Az egyes játékok részletes olympiai versenyszabályáról, valamint a Társasjátékok Ünnepén a versenyek időbeosztásáról hamarosan több információval is szolgálunk.

A klubok megkezdhetik a selejtezőversenyeket. A versenyzőik kiválasztásának szabályait a klubok szabadon eldönthetik. Az egyes klubok egy versenyszámból az általuk tartott selejtezőverseny nyertesét, valamint nyolc indulónként még egy versenyzőt nevezhetnek. Egy klub egy versenyszámban legfeljebb öt versenyzőt juttathat ki az Olympiára.

2017-ben is várunk a TÁRSASJÁTÉKOK ÜNNEPÉN!

Idén is megrendezzük, a korábbi évek hagyományaihoz hűen november utolsó hétvégéjén a Társasjátékok Ünnepét!

A Nebuló XXI. Alapítvány főszervezésében, a Gémklub és a Piatnik főtámogatásával 2017. november 25-26-én, immár 6. alkalommal, a Lurdy Ház Konferenciaközpontjában kerül megrendezésre a TÁRSASJÁTÉKOK ÜNNEPE rendezvény. A TÁRSASJÁTÉKOK ÜNNEPE a modern családi és felnőtt játékok országos fesztiválja. Az eseményen sok játékkiadó és -forgalmazó, társasjátékos szervezet és egyesület képviselteti magát.

Ezen a hétvégén több mint 300 asztalon, 6 teremben lesz lehetősége a résztvevőknek kipróbálni kiváló hazai és külföldi logikai-, stratégiai-, parti-, családi- és gyerektársasjátékokat. A TÁRSASJÁTÉKOK ÜNNEPÉN közel 60 játékmester segít eligazodni a számtalan társasjáték között. A bemutatott játékok egy jelentős része a helyszínen kedvezményesen meg is vásárolható. A látványos játékbemutatók mellett különféle helyi versenyeken is indulhatnak az érdeklődők.

A rendezvény keretén belül kerül sor az idei TÁRSASJÁTÉKOS OLYMPIA versenysorozat döntőjére is. A TÁRSASJÁTÉKOS OLYMPIÁ-n a következő hat versenyszámban mérettetnek meg az ország legjobb társasjátékosai: 7 Csoda: Párbaj, Cartagena, Century – Fűszerút, Glüx, Kingdomino, Vikingdoms. Az országos döntőkön minden versenyszámból kétszemélyes játszmákra készülhetnek a versenyzők.

A TÁRSASJÁTÉKOK ÜNNEPE családok számára kiváló alkalmat teremt a karácsonyra ráhangolódásra, felkészülésre. Az igazi társasjátékosoknak, a gémereknek pedig az év várva-várt társasjátékos találkozója.

Jegyek elővételben, kedvezményesen júliustól vásárolhatók.

Csoportos jegyvásárlási lehetőség a Társasjátékok ünnepére

Csoportos jegy 20 fő felett a rendezvény helyszínén, a Lurdy ház konferenciaközpontjában váltható, 2017. november 25-26-án. A belépőjegy ára 1 napra 7 éves kor feletti diáknak (diákigazolvánnyal) és tanárnak (pedagógus igazolvánnyal), illetve kísérő szülőnek egységesen 750 Ft/fő. A belépés 7 év alatti gyereknek ingyenes. A ruhatár ára (ha igénylik): 200 Ft/fő.

Kérjük, hogy előzetesen küldjék el az ellonicolette@nebuloalapitvany.hu email-címre, hogy mikor és hány fővel szeretnének belépni, milyen névre, címre kérnek számlát és akkor elő tudjuk készíteni a jegyeket.

Találkozzunk idén is a TÁRSASJÁTÉKOK ÜNNEPÉN, november 25-26-án, a Lurdy Házban!